انتخاب گروه :
شرکت اکمی کولنت پاسخی به همه ی نیازهای شما در زمینه یخچال و فریزر فروشگاهی
۸ / ۴ / ۱۳۹۴
از بین هزاران مدل یخچال و فریزر های صنعتی و فروشگاهی مختلف مدلی را انتخاب کنید که بهترین پاسخگو به نیازهای شما باشد.
یخچال صنعتی و

فریزر فروشگاهی

از حیاتی ترین عوامل در تجهیز مراکز ارائه دهنده مواد غذایی از جمله سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها می باشد. بنابراین اگر در جست و جوی یخچال یا فریزر جدید برای کسب و کار خود یا تعویض یخچال های قدیمی یا ازکار افتاده هستید، دقیقا به جای درستی مراجعه کرده اید. شرکت اکمی کولنت در زمینه یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی با مناسب ترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد. از فروشگاه های بستنی و خرده فروشی ها تا فست فود و هایپرمارکت ها، شرکت اکمی کولانت بهترین و مناسب ترین یخچال ها و فریزر ها را برای موفقیت شما در کسب و کار ارائه می دهد.
یخچال های صنعتی از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می کند، هدر رفتن را کاهش می دهد و بودجه شما را افزایش میدهد. ما با ارائه انواع

یخچال های ایستاده

رو باز،

فریزرهای ایستاده

،
یخچال های شیشه خم
و
فریزرهای خوابیده
امر انتخاب بهترین یخچال را در جهت موفقیت شما تسهیل کرده ایم. تسهیلاتی که نه تنها به نگه داری مواد غذایی در دمای مناسب کمک می کند بلکه دارای ویژگی هایی شامل طبقات قابل جابه جایی و تنظیم، چرخ جهت جابه جایی آسان یخچال، نورپردازی LED و... می باشد.
یخچال های ایستاده روباز و یا یخچال های ویترینی به مشاهده و انتخاب محصول کمک می کنند. این یخچال ها از طریق کمپرسورهایی با توان متناسب با نوع یخچال نیرو دریافت می کنند. هم چنین شیشه های ضد بخار و نمایشگر دمای دیجیتال از دیگر امکاناتی است که این محصولات را دوستدار مصرف کننده و بسیار کارآمد ساخته است.
شرکت اکمی کولانت پاسخی به همه ی نیازهای شما در زمینه یخچال فروشگاهی، فریزر فروشگاهی، و سیکل برودت می باشد.
دانلود کاتالوگانواع فریزر و یخچال های صنعتی 
یخچال های ایستاده
یخچال های شیشه خم
فریزرهای ایستاده
فریزرهای خوابیده

ارتباط با ما

     


© کلیه حقوق مادی و معنوی تصاویر این سایت متعلق به شرکت اکمیکولنت می باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

طراحی وب سایت توسط