انتخاب گروه :
نکات مهم در زمان خرید یخچال های فروشگاهی
۱۷ / ۳ / ۱۳۹۴
برای خرید

یخچال صنعتی

یا

فریزر صنعتی

نکات بسیاری وجود دارد که قبل از انتخاب و خرید باید آنها را در نظر گرفت. این مسئله با توجه به سایز، کاربرد و کارکرد و ویژگی های یخچال ها برای هر کسب و کاری متفاوت است و هر کدام از این فاکتورها باید در نظر گرفته شود. در اینجا به پنج نکته قابل توجه قبل از خرید

یخچال های فروشگاهی

می پردازیم.

1 - کمپرسور بالا یا کمپرسور پایین

کمپرسور بخشی از یخچال است که باعث سرد نگه داشتن آن می شود که میتوان آن را روی یخچال و یا زیر یخچال تعبیه کرد. اگر کمپرسور روی یخچال تعبیه شود قیمت یخچال بیشتر می شود اما طول عمر آن طولانی تر. زمانی که گرما افزایش می یابد، نیازی نیست که کمپرسور به سختی کار کند تا گرمای فضای داخل یخچال را کاهش دهد. علاوه بر این، از آنجایی که کمپرسور روی یخچال قرار دارد، هوای گرم به سمت سقف می رود و بدین ترتیب هوای اطراف یخچال خنک تر می ماند.

یخچال هایی با کمپرسور پایین ، گران نیستند اما طول عمر زیادی هم ندارند. این نوع از

یخچالهای فروشگاهی

معمولا فضای بیشتری دارند و از آنجا که کمپرسور در دسترس است برای تعمیر شرایط آسان تری دارند. با این حال، وقتی که کمپرسور در پایین یخچال نصب شده باشد، هوای گرم ناشی از آن به سمت زمین می رود و باعث گرم شدن فضای اتاقی می شود که در آن قرار دارد.

2 - اندازه

سایز یخچال های فروشگاهی بر اساس واحد اندازه گیری فوت محاسبه می شود. به طور کلی میزان بزرگی یک یخچال به مقدار موادغذایی که قرار است در آن نگه داری شود، بودجه خریدار، فضای موجود در فروشگاه بستگی دارد.

3 - بازده انرژی

یخچال های سوپرمارکتی

بزرگتر به مراتب مصرف انرژی بیشتری نیز دارند. اما یخچال هایی که با قابلیت صرفه جویی در مصرف انرژی ساخته می شوند در طولانی مدت موجب صرفه جویی در بسیاری از هزینه ها می شود و بسیار مقرون به صرفه هستند.

4 - چرخک

همه یخچال ها حتی یخچال های کوچک سنگین هستند و برای جابه جایی و نصب به یک تیم نصاب نیاز دارند. اما نصب و جابه جایی یخچال هایی که دارای چرخ هستند بسیار آسان تر است. این مدل مخصوصا برای سوپرمارکت ها و بیمارستان ها بسیار مناسب است چرا که جا به جایی و تمیز کردن یخچال های دارای چرخ به خاطر حرکت آسان آنها بسیار آسان تر است.

5 - دسترسی

برخی از

یخچال های سوپرمارکت

ی دارای دو در هستند. یکی در جلوی یخچال و دیگری در عقب. اگر یخچال در وسط فروشگاه قرار بگیرد این قابلیت بسیار مفید است. از این طریق مشتری ها می توانند از هر دو طرف به مواد غذایی درون یخچال دسترسی پیدا کنند بدون اینکه بخواهند به سمت دیگر بروند.
دانلود کاتالوگانواع فریزر و یخچال های صنعتی 
یخچال های ایستاده
یخچال های شیشه خم
فریزرهای ایستاده
فریزرهای خوابیده

ارتباط با ما

     


© کلیه حقوق مادی و معنوی تصاویر این سایت متعلق به شرکت اکمیکولنت می باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

طراحی وب سایت توسط